keyboard_backspace
до сторінки олімпіади

Результати регіонального туру 2017-го року

Регіональні змагання 2017 року відбулися 3 грудня 2017 року. Регіональний тур змагань у Миколаєві проходив на базі кафедри прикладної лінгвістики Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
Молодший залік
(1-8 класи)
І місце – Пащенко Ксенія
7 клас, Миколаївська гімназія №2
І місце – Гільмутдінова Ельміра
5 клас, Миколаївська гімназія №2
ІI місце – Іванова Анастасія
8 клас, Миколаївська СЗОШ №22
ІII місце – Кузьміна Регіна
8 клас, Миколаївська гімназія №2
ІII місце – Стрезєва Елизавета
8 клас, Миколаївська гімназія №2
ІII місце – Філіпських Ксенія
8 клас, Миколаївська СЗОШ№22
ІII місце – Гудим Олена
8 клас, Миколаївська СЗОШ№22
Старший залік
(9-11 класи)
І місце – Штанько Марина
11 клас, МСШ «Академія дитячої творчості»
І місце – Діденко Олена
11 клас, Миколаївська гімназія №4
ІІ місце – Зарванська Лариса
10 клас, Миколаївський класичний ліцей
ІІ місце – Мельник Катерина
10 клас, Миколаївський класичний ліцей
ІІ місце – Пижова Оксана
11 клас, Миколаївська СЗОШ№22
ІІІ місце – Барданова Анастасія
9 клас, Миколаївська гімназія №2
ІІІ місце – Шилюк Анна
11 клас, Миколаївський юридичний ліцей
- НАЙМОЛОДША УЧАСНИЦЯ НАГОРОДЖЕНА ЗА УСПІХ У РОЗВЯЗАННІ НЕСТАНДАРТНИХ ЗАДАЧ
Алієва Ангеліна, 4 клас, МСШ «Академія дитячої творчості».


- УЧАСНИКИ РЕГІОНАЛЬНОГО ЕТАПУ МІЖНАРОДНОЇ ОЛІМПІАДИ З ЛІНГВІСТИКИ, що одержали відзнаку за винахідливість у розв’язанні нестандартних задач

Молодший залік
Бізюк Микита, 5 клас, Миколаївська ЗОШ№31.
Дарьєв Олег, 5 клас, Миколаївська гімназія №2.
Гриб Єлизавета, 6 клас, Миколаївська ЗОШ№51.
Пулє Ярослав, 6 клас, Миколаївська ЗОШ№51.
Канарська Евеліна, 6 клас, Миколаївська гімназія №2.
Шевчук Єва, 7 клас, Миколаївська ЗОШ№31.
Осіпова Златослава, 8 клас, МСШ «Академія дитячої творчості».

Старший залік
Холматов Мирослав, 9 клас, Миколаївська ЗОШ№31.
Крицька Антоніна, 10 клас, МСШ «Академія дитячої творчості».
Півень Віктор, 10 клас, МСШ «Академія дитячої творчості».
Святелик Катерина, 10 клас, Миколаївський класичний ліцей.
Бялик Даніл, 11 клас, Миколаївська гімназія №4.
Чернишова Олена, 11 клас, Миколаївська ЗОШ№19.
Паплаускайте Анастасія, 11 клас, Перша українська гімназія імені Миколи Аркаса.
Родічева Дарина, 11 клас, Миколаївська ЗОШ№15.
Роботи особистого туру: молодші класи

Роботи особистого туру: старші класи